1. predkolo play off I. hokejovej ligy mužov

28.02.2008 Celý región

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov - Hokejový club 46 Bardejov 3:2 (1:0,1:1,1:1)
GÓLY
00:05 Zúbek (Chovan), 27:31 Kövér (Sax, Sax), 41:43 Drevenák ( Hurtaj, Kövér) - 24:27 Ilavský (Baranok, Gmitter), 44:58 Miľovčík (Lúč, Baranok)
VYLÚČENIA: 3-3, navyše Petran 10 min OT
Rozhodcovia: Halecký Miroslav, Korba Martin, Hric Peter, Vasilňák Ladislav (inštruktor)

Podľa vyžrebovania boli domácimi síce Prešovčania, no hralo sa na bardejovskom zimnom štadióne. Divákov "zmrazil" už v 5. sekunde Zúbek, keď Prešov skóroval už z prvého útoku. V ďalšom priebehu sa hral vcelku zaujímavý hokej v búrlivej atmosfére. Bardejov v druhej tretine vyrovnal, Prešov neskôr odskočil na rozdiel dvoch gólov a Hornošarišania dokázali už iba korigovať päť minút pred koncom. V záverečnej power-play, ktorá trvala 45 sekúnd, už gól nepadol.
(TASR)

HK TRNAVA - HK FTC Nové Zámky 5:1(0:0,4:0,1:1)
GÓLY
21:02 Benedik (Holovič, Lobotka), 21:23 Kutálek (Krajčovič, Baran), 22:47 Ďuriš (Belko, Varga), 31:33 Holovič (Poláček, Stupka), 54:27 Čunderlík (Feranec, Klčovanský) - 56:22 Lukáč (Varga, Rašovský)
VYLÚČENIA: 14-12 navyše Šúrek 10 min NESPH, Šúrek 20 min ZDV_H, Šúrek 5 min ZDV_H, Stupka 10 min NESPH - Kapička 10 min NESPH
Presilovky: 1:1
Oslabenia: 1:0
Rozhodcovia: Krist Mário, Brath Vladimír, Orolin Michal, Vrančík Milan (inštruktor)
divákov: 584

HK 95 Považská Bystrica - MŠ HK Prievidza 0:2 (0:1,0:1,0:0)
GÓLY
09:56 Dušička (Kaikl, Jaško), 36:22 Dušička (Kaikl, Štefík)
VYLÚČENIA: 4-13
Rozhodcovia: Lokšík Peter, Stano Peter, Jankovič Juraj, Okoličány Juraj (inštruktor)

HK Trebišov - ŠHK 37 PATRÍCIA Piešťany 2:6(1:3,0:0,1:3)
GÓLY
17:18 Zagyi (Baláž, Lemešani), 52:42 Tkáč (Majerník), 04:53 Valach (Kolník, Klučár), 05:50 Haring (Greň, Lobotka), 19:55 Lobotka (Románek), 49:38 Haring (Lobotka, Otčenáš), 58:12 Rybárik (Románek, Hollý), 59:10 Románek (Kopejtko)
VYLÚČENIA: 8-4, navyše Gajdoš 10 min NESPH, Fábry 10 min NESPH
Rozhodcovia: Sabol Lukáš, Tornay Juraj, Smrek Martin, Kizek Milan (inštruktor)